Apie renginį

Jau ne pirmus metus, atšilus orams, Kauno Santakos parkas tampa šeimininkų su augintiniais traukos centru. Todėl ir šie metai niekuo nesiskirs! Renginio tikslas – informuoti visuomenę apie gyvūnų auginimą, tinkamą priežiūrą ir etišką elgesį. Masinio susibūrimo metu, žmonės gali socializuoti savo augintinius, o gyvūno neturintys, gali pamatyti beveik visas įmanomas šunų veisles, pakalbinti jų savininkus, gauti atsakymus į visus su veisle susijusius klausimus. Be tradicinių keturkojų, renginio svečius stebina ir kitų rūšių atstovai: smaugliai, voverės skraiduolės, žiurkėnai ir su pavadėliu vedžiojamos katės… Kiekvienais metais organizatoriai pasiruošę nustebinti žiūrovus ir jų augintinius Lietuvoje dar neregėtomis naujovėmis!

JŪSŲ LAUKS:

Kaip ir kasmet, žiūrovams, kurie planuoja įsigyti augintinį, prieglaudų atstovai parodys savo turimus globotinius bei papasakos jų istorijas, supažindins su pamestinukų auginimo svarba, o veislynų atstovai pristatys bei papasakos plačiau apie veislių įvairovę ir jų ypatumus. Šeimininkai galės pasikonsultuoti su veterinarijos gydytojais sveikatos ir mitybos klausimais, taip pat Jūsų lauks „Būsimo šeimininko akademija“, pramogų kampelis vaikams bei įvairūs konkursai ir prizai.
Kauno Santakos parke vėl įsikurs ūkininko kiemelis. Kas tai, klausiate? Ūkininko kiemelyje pamatysite tai, ką matė jūsų tėvai ir seneliai kaime… Bus vedama gyva edukacinė programa apie ūkio gyvūnus, jų priežiūrą, tinkamą šėrimą ir gaunamą produkciją. Ūkių savininkai renginio svečiams pristatys aibę gyvūnų – avis, antis, žąsis, ožkas – renginio metu pamatysite juos visus!
Antrus metus Lietuvoje vyks bėgimas su augintiniu! Šiais metais yra paruoštos net dvi trasos. 1000-čio metrų bėgimas su augintiniais yra skirtas Tarptautinei veterinarijos dienai paminėti. Antrojo bėgimo distancija – 5 kilometrai, kuriuos įveikti gali tiek mėgėjas, tiek profesionalus bėgikas. Augintinio dalyvavimas nėra būtinas, tačiau dviese bėgti linksmiau, tiesa?
Ar žinote ką reiškia geltonas kaspinas ant šuns pavadėlio? Geltonu kaspinu siekiama priminti, jog šuo – jusli būtybė, kuriai irgi kartais reikia erdvės bei ramybės. Todėl ir šiais metais bus pristatoma geltonojo kaspino reikšmė, o nuo dėmesio pavargę augintiniai galės juo pasipuošti.
Savo kalendoriuose pasižymėkite gegužės 5 dieną ir lauksime Jūsų Kauno Santakos parke – renginyje “Šeimos savaitgalis su augintiniais”! Tebūnie tai diena, kai visi kartu paminėsime savo meilę mažiesiems mūsų draugams.

Organizatoriai:

VASA_logo

KONTAKTAI:
Adresas: Tilžės g. 18, Kaunas;
El. paštas: info@suaugintiniu.lt
Tel. nr.: +37063830793
Apie organizatorius