Klausk veterinaro

Užduok klausimą!

Neradus Jus dominančio klausimo prašome užpildyti visus žemiau esančius laukelius.


Parašykite savo vardą

Įveskite savo el. pašto adresą

captcha

Prašome suvesti apsaugos kodą, kurį matote nuotraukoje


Visi užduoti klausimai:

Displaying 1 - 100 of 17212

Pastebėjau, kad katinui prie akies guzas. Katinas valgymo sutrikimų neturi, vakar guzo nebuvo. Ką daryti? Kas tai galėtų būti?

Laba diena, na gali būti sumušimas, jeigu per 2 diena nesumažės reiks veterinaro pagalbos 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, katinui maždaug 7 metai ir mėgsta sočiai valgyti. Tačiau pastarąsias kelias dienas visiškai nieko nevalgo, kartais vemia geltonos spalvos skysčiu. Nors jėgų nepraradęs, bet neramu, kas jam galėtų būti?

Laba diena , rekomenduočiau atlikti vidaus organų tyrimą atmesti inkstų ligų sutrikimą

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, suo prarijo maza auskara. Kaip egltis?

Laba diena būtinai kreipkitės pas veterinarijos gydytoją. Reikalinga rentgenograma

Atsakė: Paulius Morkūnas

Bengaliukui sausa nosis,kaip gydyti?

Laba diena sausa nosis tikrai nera liga.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. mano katei aplink viena naga susikaupes toks lyg šašas ir ji lieciant apziurinejant ji muistosi ir pyksta. matyti kad jai skauda. kitus nagus apziurinejant ji diskomforto nejaucia. kas galetu jai buti? ar tai labai rimta?

Laba diena gali būti kad pažeistas nagas manau gali reikti šalinti atplaišą , bet būtinai pasirodykite pas gydytoją

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, mūsų katytei apie pusantrų metų ji sterializuita panašiai 6-8 mėnesiai. Paskutiniu metu pastebėjau kad ji truputi kraujuoja pvz kai pasėdi buna labai maži kraujo taškeliai. Šiaip valgo žaidžia aktyvi. Kas jei galėtų būti ar rimta?

Laba diena susiekite su gydytoju kuris operavo paklauskite ar atlikta pilna sterilizacija (pašalintos kiaušidės ir gimda  ) ar tik kiaušidės.  Manau tai nėra normalu

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Ar lipomos (o galbūt kokios nors kitos kilmės augliai) gali išnykti savaime? Nes taip nutiko vidutinio amžiaus šuniui - atsirado ant šlaunies, o po kokių metų pats visiškai išnyko. Dabar vėl turi tokį pat ant krūtinės. Jaučiasi kuo puikiausiai, to guzo jam visiškai neskauda, neniežti - nieko. Ir tai ne pirmas šuo su tokiu pat atveju mūsų šeimoj. Kas tai gali būti ir kodėl taip "keliauja"? Ačiū.

Laba diena visada rekomenduoju atlikti citologini tyrimą, kad patvirtinti arba atmesti lipoma. Vertinimas be tyrimo netikslus.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena ,mūsu pracūzu buldogė vedė 7 šuniukus ,ir vienam iš ju po gerkle atsirado guzas ,per puse gerkles ,matomai jis didėja ,kas galėtu būti?

Laba diena galimai gali būti ir genetinis pakitimas, būtinai atvykite pas gydytoją kad įvertinti

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena,šuniukui iš po nakties stipriai sutraiskanoja viena akis ,maždaug 1/4 akies yra padengta traiškanomis, bet tik viena akis ,niekada taip nebuvo ,dabar antra diena ,kaip taip vyksta,kažkokiu elgesio sutrikimu nepastebėjau, neskausminga ,nedirglu. Kas galėtu būti?

Laba diena, gali būti labai įvairių problemų.  Rekomenduočiau pasirodyti, dėl tikslios diagnozės.   Gali būt ir užsikišusi liauka.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, vokiečiu aviganis 3 metai, pradėjo dažnai kasytis , pakeitėm maistą į antielergini, kasymas mažėja, tik ties alkunėmis nusikandžiojes , užsidėjes pilkas šašas ir nedingsta, ar taip turi buti?prieš tai esame dave vaistų advocate.Dar varva iš nosies vandens lašeliai , bet šuo valgo, vandeni geria, nori žaisti, tai sloga?kaip ją išgidyti? Dėkoju už atsakymą.

Laba diena , dėl slogos rekomenduočiau atlikti kraujo tyrimą ar tai ne bakterinė. Dėl odos reikalingas išsamus dermatologinis tyrimas, kad nustatyti kodėl gyvūnas kandžiojasi.. Vaistu naudojimas be diagnozės netikslingas.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Ar galima šuniui duoti Nemesilio?

Labas vakaras oj tikrai ne...

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki norejau suzinoti.kodel sunelis po kojos girneles operacijos vistiek nevaiksto keturiom kojom?jau pries operacija metus laiko vaiksciojo trim tik letu vedziojimu dedavo keturias kojas.o po operacijos visiskai nebededa kojytes.net stovedama vietoja stovi trim kojom.?

Laba diena manau reikėtų konsultacijos su gyvūnų nes taip sunku pasakyti... tam manau yra svarbi priežastis.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Ir vėl aš pamiršau jums parašyti Kalytė sterilizuota erkės tai pat nėra vienu žodžiu einu iš proto labai laukiu Jūsų atsakymo

Laba diena susiekite tel 862020882  susitarsime dėl operacijos.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki dar kartelį rašau jums ir rašau labai nerimauju noriu jūsų nuomonės kas dar galėtų būti mano šuniukui vokiečių aviganių jam bus 10 metų labai daug geria vandens ir šlapinasi daug nakties neiskencia pridaro namie buvom pas veterinarą rado cukraus kraujyje 7.4 šlapime irgi tik nesakė kiek pasakė kad diabetas paskyrė specialiai.mista bet viskas išlieka tas pats jau antrą savaitę šuo sveria 33 Kilogramus juk kraujyje ne tokia didelė kad šuo vandens išgertų penkis litrus gal neatspejo ligos dėl jo dar mums reikėtų kreiptis ir ką tikrinti.labai laukiu atsakymo .

Laba diena GLU kiekis tikrai labai mažas, nemanau , kad tai cukraligė. Atlikite vidaus organų echoskopiją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, noriu paklausti , turim škotų nulepausi, jis kai miega labai keistai kvepuoja, sunkiai ir garsiai snarpscia. Kas jam galetu buti?

Laba diena, gali būt siaura nosytė arba su širdele. Dėl viso pikto pas veterinarą nuvažiuokite

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, Nusipirkome 11savaičių Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliuką.Linksmas ,žaismingas,tačiau pastebėjome,jog kartais,o ypač rytais ir šiaip tuštinasi ne visuomet suformuotomis ,skystomis išmatomis ,ir baigdamas atlikti gamtos reikalą ir keli lašiukai kraujo.Skiepas padarytas,nukirminta.....laukiam antrojo skiepo.Maistuką keitė m,rekomendavo stres I/D,bet reikalai nelebai taisosi.Ačiū.

Laba diena , atlikite kaprologinį tyrimą ir atmeskite bakterinį sukėlėją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena. Įsigijome vokiečių aviganį, gyvename trečiame aukšte, laiptai statūs. Nešiojame jį tiek žemyn, tiek aukštyn, nes kiek žinome lipimas laiptais kenkia sveikatai. Ar galite patikslinti mūsų žinias ir jei jos teisingos, iki kokio amžiaus reiktų jį nešioti? Ačiū.

Laba diena, labai svarbu koks maistas ir ar naudojami papildai. Jeigu viskas daroma teisingai nešioti tikrai nereik

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, pasiememe katina is lauko gyventi i namus, visuomet lauke buvo priziurimas seriamas ir t.t. atsimenu jau tada kosedavo, taciau parsinesus namo, labiau atkreipiau demesi i katino prisiplojima prie zemes, kaklo istempima ir toki kaip kosejima, snioksima, buna kokias 3 minutes viena, dur kartus i diena ir nustoja, vandens geria daug, valgo kaip visada, nesenai daveme tablete nuo kirminu ir iskastravome. Ar reiketu sunerimti del katinuko bukles?

Laba diena, manau taip veterinarijos gydytojo apžiūra reikalinga. GAlimai gali but arba kirminai arba astma.. tiesiog reik atmesti tam tikras ligas.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena norim paklausti vokieciu avigane nescia paskutines dienos jau bet pradejo labai viduriuoti juoda spalva ir pilvas lyg apmazejo kas tai galejo buti?ar reikia sunerimti?

Laba diena rekomenduoju būtinai atlikti echoskopiją, kad įvertinti vaisių.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki nusipirkau katineli rusu melynaji 4menesiu pirma diena kai tik atsinešėme į namus uostinejosi vaikščiojo po namus kita diena jau tik guli nevalgo ir su galinem kojytem sunkiai pradejo eiti truputi paeina ir iskart atsisėda . Kai pirkome sake kad viskas gerai katinėliui . Kas gali buti ?

Laba diena būtinai važiuokite pas veterinarijos gydytoją. Ir paskambinkite šeimininkui

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Norejau paklausti kas gali buti katinui . Jeigu jo burna apšašėjus o akys asaruoja su nedaug traiskanų

Laba diena , gali būti susirgimas ( AKNĖ ) vertėtų dėl diagnozės patikslinimo pasirodyti pas gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena. Mano kalytei nustatytas širdies nepakankamumas. Periodiškai ji ima dusti, žiaugčioti, kriokti. Veterinarai buvo paskyrę skysčius šalinančių leidžiamųjų vaistų, tačiau dabar pasiūlė vartoti Cardal. Perskaičiusi instrukciją, kiek sunerimau, kadangi vaistas turi būti vartojamas atsargiai, jei šuniui yra problemų su kepenimis.Mano šunytei yra porą kartų buvę kepenų sutrikimų (tirštėjo kraujas, nežymiai pakitęs fermentų skaičius). Dabar to nepastebiu, šuo jaučiasi gerai. Bet vis vien neramu dėl Cardalio galimo šalutinio poveikio mano šuns kepenims bei kitiems organams. Ar verta nerimauti? Ačiū

Laba diena, manau vertėtu pasitikrinti kraujo tyrimus, kad būtų saugus naudojimas .

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki,norejau paklausti katyte 3 m katyte sendien išvalėme bet ji yra visa apsislapinusi ar galima ja sendien numaudyti?

Laba diena ką išvalėte ?

Atsakė: Paulius Morkūnas

aba diena, turime šunį, kuriam 7metai. Paskutiniu metu jis pradėjo labai kasytis, turi nusikasęs netgi iki žaizdų. Blusų tikrai neturi. Palietus nugarą (labiau nuo vidurio į apačią) šuo išsitempia, būna jautrus. Taip pat dešinė ausis atrodo itin keistai - turi paraudimų ir lyg pašerpetojusi, kairėje nieko nėra. Kas tai galėtų būti? Ačiū už atsakymą. Pagarbiai, Eglė

Laba diena reiktų šuniuką ištirti dermatologiškai,  gali būti tik alergija,bet gali būti ir paodinės erkės..

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, Norėtume iškastruoti savo šunį, tačiau jam yra 7 metai. Ar dar ne per vėlu? Ačiū.

Labas vakaras, tikrai ne per vėlu 7 metuku dar jaunas šuniukas 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turime jauną katyte jai dabar apie 1.5 metuku, kaktoje prie akytės ir atsirandant vis arčiau prie ausytės matosi žaizdytės ir retėja plaukai, manome kad buvo sutrenkimas, tačiau ankščiau nepastebėjome kad buvo daugiau, ar tai gali reikšti kokią nors ligą? Ar reikia nuvešti pas veterinarą?

Labas vakaras, manau katiną reikėtų parodyti veterinarijos gydytojui, tai galimai prasidedanti odos liga, reikalingi papildomi tyrimai nustatyti sutrikimui

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Mūsų katinas 3m. Neseniai gryžęs iš ligoninės, nes turėjo problemą, kurią išsprendėme. Nuo vakar jis labai keistas. Jo galinės kojos lyg nutirpusios ir jis vaikščiodamas mėtosi į šonus, nes normaliai vaikščioti negali. Galvojom gal ten nuo vaistų poveikis koks, kurie jam yra išrašyti, bet jokios informacijos neradom apie šautinius poveikius. Palikom nakščiai, o iš ryto ir visa diena tad pats. Eina jisai ir griuvinėja, nes negali galinėmis kojomis normaliai vaikščioti. Žiūrėjome, tikrinome nu nieko keisto nerandama ir nematome. Bet paėmus jį į rankas jisai labai pyksta. Ką daryti? Jau iš veterinarijos klinikų nespėjam išvažiuoti ir vėl reikia.

Labas vakaras, labai norėčiau, pamatyti video.... ruminavet@gmail.com nes labai sunku pasakyti nematant.. ir parašykite kokius vaistus naudojate ir kuo sirgo ar serga.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turiu 4 metų britų trumpaplaukį katiną, kuriam nuolat kietėja viduriai jei šiam duodamas kitos rūšies maistas nei įprasta. Paprastai padeda spec.pasta rekomenduota vet.gydytojo, tačiau turbūt jau antrą kartą situacija ilgesnį laiką nepagerėja. Gyvūnas sulyso ir beveik nebeėda. Svarstau gal būtų galima jam duoti paprastų laisvinamųjų? Jei taip tai kokia dozė?

Laba diena rekomenduočiau atlikti kolonoskopija (žarnyno tyrimą ) atmesti sutrikimus, dėl nepraeinamumo. Jeigu viskas gerai su anatomija tada reiktų konsultuotis dėl mitybos.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, pastaruoju metu pastebėjau, kad 12 metų Labradoro retriveris sulyso taip, kad jau ir šonkauliai ima matytis. Apetitas geras, nevangus, gal kiek mažiau juda, laksto po kiemą, bet tai nurašau solidžiam amžiui. Prieš 4 metus nustatyta autoimuninė liga, kasdien geria po 1 tabletę Prednisolono. Problemų su antsvoriu neturėjo. Ar labai reiktų sunerimti ir vežti pas veterinarus, ar tai gali būti susiję su amžiumi? Ačiū

Laba diena svorio netekimas nėra teigiamas dalykas. Rekomenduočiau jūsų gyvūnui atlikti pilna vidaus organų echoskopiją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki,baigiu nuprotet 11 metu šuo bobteilas nuolat myža nsmie ksi tik pradėda lyti lietus.bijo judancių užuokaidu naktim nemiega visiškai Darem tiek šlapimo tiek kitus tyrimus viskss tvarkoj.gsl tsi jsu senstvinis marazmas ir reik su juo stsisveikint?

Laba diena ,jeigu tai streso pasekmė yra preparatų kurie jums padėtų. Būtinai pasitarkite su gydytoju.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, mano 2 metų britukas tuštinasi su krauju jau daugiau kaip pusantro mėn. Bet tai būna ne kiekvieną dieną. Neviduriuoja. Valgo royal canin specialiai britams. Kartais duodam konservų. Į lauką nevaikšto, nebent išnešu su pavadėliu. Gal galit patarti kas čia galėtų būti?

Laba diena , rekomenduočiau susiduoti nuo kirminų ir atlikti išmatų koprologinį tyrimą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turiu mini jorkšyro terjerą dabar jau bus 5 mėnesiai, koki maistą rekomenduotumėt? Vartojame royal tikrai valgo viskas gerai, bet norėčiau pakeisti į geresnį galbūt. Ir labai akys traiškanoja tai svarstau gal būt nuo maisto ar nuo plaukų kurie lenda jam į akis.

Laba diena , mitybos klausimus apsitarti reiktų pas veterinarą, akys gali traiškanoti ir nuo duodamo kitos maisto pvz (skanėstai ). Maistą galite kas 2-3 mėn keisti 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Labas. Mūsų šuneliui prancūzų buldogui nustatytas širdies nepakankamumas (kaupėsi skystis pilvo ertmėje) gydomės metus su "pimocard" ir furosemid 2tab/1d. Rugpjūtį pastebėjome didėjančią papilvę, daktaras nustatė kad uždegimas ir skystis pradėjo kauptis audiniuose. Išrašė dar vienus vaistus, papilvė sumažėjo, bet pabaigus paskirtą dozę dabar šuo akyse vėl tinsta( papilvė, prie pažastų ir po snukučiu), norim paklausti, ar čia jau nieko nebeįmanoma padaryti? Gal daktarai tiesiog nesako tiesos ir bando pataikyt "o gal tas padės"?Gydomės Klaipėdoje Lino vet. Klinikoj.

Laba diena būtinai reikalinga kardiologo konsultacija ir širdies echoskopija, kad nustatyti tikslu susirgimą, ir pradėti tinkama gydymą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turiu katę jai greitai bus metai laiko, ji sterilizuota. Yra bėda, kad ji mažai murkia ir visada kai bandai glostyti ar rodyti meile katytei ji kanda ir drasko ranka net iki kraujo. Katyte beveik nerodo meiles ji visada pikta, nezinau kas jai galetu buti. Be to visai nesenai gan daznokai pradejo vemti, bet praeina ir vel kartais buna.

Laba diena, na charakteris kartais irgi būna stiprus: )  rekomenduočiau pasirodyti dėl konsultacijos pratesnės

Atsakė: Paulius Morkūnas

Ar gali buti kad kastruotam katinui kaupiasi vandenys atsirado tokie kaip guzai kaip vandens maisiukai papilveje ir jas pradejus ciupineti pradeda kniaukti turbut jam skauda....

laba diena manau ten riebaliukas 🙂 Tačiau pasirodykite veterinarui

Atsakė: Paulius Morkūnas

Labas vakaras.Turim puses metu kalyte.Ja pries menesi pasiemem is prieglaudos.Visa laika tustinosi normaliai.Kai sterelizavom ant kitos dienos visa diena viduriuoja.Ar reiktu sunerimti?Aciu.

Laba diena galimai nuo antibiotikų, jeigu nesusitvarko per kelias dienas rekomenduočiau atlikti virusinių ligų testus

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki operavo jorkuciui kojyte buvo peoblemos su girnele.Dar pries operacija kalyte vaiksciodavo 4 kojom tik begdavo 3 kojom.o po operacijos ji visiskai nededa kojos.ja tiesiog pakelus laiko ir vaiksto trim.ar tai nepavykus operacija ar per mazas laikas, po operacijos praejo apie pusantro menesio.vetas vis tikina kad po 2 savaiciu turi vaikscioti bet ji net nededa.aciu uz atsakyma

Laba diena po kelio girnelės operacijos po 3 savaičių gyvūnas turi minti koją. Pasiskambinkite dar pasitarkite..

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turiu 6m jorkiuka ir pries kelias dienas jam pradejo traukti kakla, atrodo kad jis isnyksta, visas labai isitempia ir jauciasi drebulys palietus, taip pat jis suriecia nugara, sunkiai eina. Taip nutinka dazniaisiai vaiksciojantis lauke arba kai zaidziam. Jis pats atrodo lyg bandytu pratempti raumenis nes istiesia priekines leteneles ir lenkiasi zemyn. Tada ilgai ramiai guli ir praeina. Kolkas neverkia. As jam kakla svelniai masazuoju. Suprantu, kad apibudinimas nera labai tikslus, bet gal bendra vaizda susidarysit kas jam galetu buti ir kokio gydymo reiketu ar tureciau palaukti pora dienu ir praeis? Aciu labai.

Laba diena manau reikalingi tam tikri tyrimai nustatyti ar netrūksta mineralinių medžiagų, gali but tiesiog raumens uždegimas. Rekomenduočiau pasirodyti pas veterinarą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, noretume sulaukti pagalbos. suo 10 metu amziaus, lygiai pries metus pradejo sloguoti ir sloga tebesitesia iki siol. sloga intensyvi, tirsta, balta. Suo springsta tai savo snarglukais, i isore ispucia tirsto sekreto kruveles. Buvo daryta nosies isskyru paselis, isaugo Moraxella ir streptococcus genciu bakterijos. Atlikta antibiotikograma, nustatyta atsparumas visiems antibiotikogramos antibiotikams (tilozinui, doksiciklinui, gentamicinui, trimetoprimui, enrofloxacinui, norfloxacinui, cefovecinui, cefaleksinui, amoksicilinui, amoksicilinui/klavulano r.). Neziurint to buvo gydymui skirta kursas amoksiciklino/klavulano r. 3 sav. po pertraukos gydytas doksiciklinu 4 savaites. Jokio pagerejimo nebuvo. Gydymui skirta Apoquel 5,4 mg, taip pat neuvo efekto. Atlikti kraujo tyrimai, rodo 16 - 24 tukst leukocitoze. Elektrolitai, kepenu fermentai - ramus. Atlikta plauciu rentgenograma, plauciu uzdegiminiu pokyciu neparode. Atlikta vidaus organu echoskopija - patologijos neparode. Atejo laikas kasmetiniams skiepams, kadangi suo nesveikas jo neskiepina. Labai prasome patarimo, kaip isspresti susidariusia situacija. Aciu uz pagalba.

Laba diena labai norėčiau sužinoti ar buvo atlikta dantų rentgenograma ?

Atsakė: Paulius Morkūnas

2 su puse savaiciu kaciukas negali atmerkti vienos akies, atrodo lyg ir traiskanu sluoksnio linija uzsidejus, nes diena pries nebuvo, kaip butu pagelbeti kaciukui?

laba diena, kačiukui būtinas gydymas galimai serga infekcine liga.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, ar galima sterilizuoti 9 metų katę? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Labas vakaras tikra taip , bet tik tam tinkamu metu

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena.kalyte2.5 metu nuo gimimo varva slapimas padrem kompiuterine tomografija diagnoze desnio slapimtakio ektopija bet kairys inkstas pusiau isivystes .labai dvejoju ar operuot noreciau jusu Pauliau nuomones nes labai pasitikiu jumis .Gal jus galetumet parSyt i mano elektronini pasta as atsiusciau nuotraukas ir jus padetumet musu meduoliukei.Isanksto dekoju

Laba diena taip jau analizuoju jūsų situacija.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, siuo metu(rgjp menesi) sterelizuota namine kate labai seriasi. Pagloscius, plaukai kuokstais krenta. Ar tokiu atveju galima ja sukuoti su spec. sukomis?? Beje prie uodegos, ant nugaros pastebejau tarsi suragejusius plaukus, jie sulipe tarsi butu uzpilta aliejaus ar pan(zinoma, niekas nepyle). Toje vietoje kailis pleiskanoja ir pirilietus, kate jautriai reaguoja.. Gal numanote ar tai rimta?? Dekui uz atsakymus

Laba diena, manau katiną reikėtų parodyti dermatologui kuris jūsų problema tikrai išspręs nes reikalingi papildomi tyrimai, kad nustatyti liga jeigu ji yra

Atsakė: Paulius Morkūnas

Labas vakaras,turiu bengalu kate,sterelizuota,i savaite karta ji prislapina i lova,kai pamatau nesa savo kaili kuo toliau,reiskia supranta,kad blogai padare,sakau ji gal nejaucia,kai eina tustintis,pradeda dezej kniaukti,ka galetumete patarti,aciu

Laba diena, katinas nori parodyti ,kad jam skauda būtinai reikia veteterinaro apžiūros gali būti šlapimo takų akmenligė

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, Pries 2-3 savaites pastebejome kad ant suns uzpakaliniu padeliu kaupiasi puliai. Ant abieju koju pacios vidurines pagalveles ir ant kaires kojos dar ir ant krastinio pirsto. Atrode kaip maza zaizdele kuria paspaudus prasivere didesnes problemos.Ispaudeme juos lauk, dezinfekavome, aprisome bintu. Po keliu dienu jie vel atsirado, nuvezeme pas veterinara, dave priesuzdegiminiu vaistu, apziurejo zaizda, sake jog atrodytu panasiai lyg butu koks svetimkunis, bet nieko nerado ipjoves ir apziurejes. Po keliu dienu ir vel pastebejome kad pro uzsidejusi sasa puliai eina lauk. Ispaudeme lauk (liko net skyle atrodo padelyje, isejo zeles pavidalo puliu mazi gumuliukai is zaizdos), vel dezinfekavome ir aprisome kojytes su bintu. Jau gal 4 kartus teko taip daryti ir vis nepasveikstam. Atrodo ir svariai laikom ir i lauka su batukais einam. Kame problema tokio negijimo?Ar gali ka nors bendra tureti sausi padeliai kurie itrukus tarkim uznestu kokia infekcija?

Laba diena, galimai kraujo infekcija būtinai reikalingas antibiotikas tiek sistemiškai tiek vietiškai, dezinfekavimo vieno neužteks.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, šuniukui 4 mėn. mini rusų toiterjeras, šiandien au vaikais žaidžiant kieme užsigavo. Nuvėžeme pas veterinarą padarius rentgeną, paaiškėjo, kad yra užduobės lūžis, tačiau traumatologas galės priimti tik 3dieni, šuniukui skauda, dabar suleisti vaistai. Kaip dažnai rekomenduotumėt leist vaistus? Ar po operacijos irgi reiks leist vaistus? Ar po tokio lūžio sunkus gyjimas būna?

Laba diena, vertinti galima tik matant rentgeno nuotrauką. Po operacijos vaistai tikrai bus reikalingi. Dabar ribokite gyvūno judėjimą reik gyvūną įmobilizuoti.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena. Atsidūrėme tokioje situacijoje, kad net mano miesto veterinarijos gydytojai nuleidžia rankas ir negali nustatyti, kas vyksta su mano šunimi. Mano kalytei 12 metų. Staiga ji pradėjo keistai elgtis - naktimis paniškai laksto po kiemą, loja, blaškosi, kasa duobes, žadina mus ir tankiai kvėpuoja. Ir taip kas naktį. Manėme, kad tai nuo karščių, bet dieną ji būna ganėtinai rami, o "pablūsta" tik naktį. Jau beveik savaitė negalime užmigti. Paskutinį kartą rujojo žiemos pabaigoje, apetitą turi, temperatūros nėra. Svoris - 7,4 kg. Įdomiausia tai, kad kai gydytojai davė suleisti relanium, net į pusę ampulės ji niekaip nereaguoja. Kas vyksta - iš kur pas ją toks adrenalino antplūdis? Per 12 metų to nebuvo. Mūsų gydantieji veterinarai nuleido rankas - neranda priežasties...

Laba diena, pagal jūsų vardinta klinika rekomenduočiau atlikti kompiuterinę tomografija ir atmesti patologijas kurios gali būti galvoje. Ir įvertinti akis.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Ar kastruotas suo gali noreti ta prasme paimu pagalve ir ja atsiprasant myli?

Laba diena, taip būna išlieka toks refleksas. Patraukite pagalves  ir meškiukus 🙂 Jeigu kastruotas nesenai viskas dar susitvarkys 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Ozkai 4 metai.Du kartus bandem suvesti bet nepastojo.Dabar tesmuo labai padidejo,atsiranda guzai,bandem pamelzti,bet pienaqs nebega.Ka daryti?

Laba diena, kreipkitės į veterinarijos gydytoja, kad atvyktų pas jus vizitui. Gali būti pieno stazė.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki! Noriu paklaust del katinelio paimto is prieglaudos. Domintu dvi bedos. Viena, kad kartais labai kosti, o antroji - tustinasi su krauju. Dekoju is anksto uz informacija.

Laba diena, tai gali būti ritotracheito virusas ir helmintozė. Būtinai pasirodykite pas gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, kas galėtų būti 11 metų rotveilerio mišrūnui, ir kaip palengvinti būklę? Sunkokai vaikšto, lyg "medinėmis kojomis". Nepasakytum, kad vos eina, bet matosi, kad jaučia šiokį tokį diskomfortą. Į kalną lipa puikiai, sunkiau žemyn, laiptais irgi. Antsvorio nėra, apetitas ir nuotaika puikūs. Papildai su gliukozaminu/chondroitinu/MSM ne itin padeda. Kartais kojas lyg "nuguli", staiga užšlubuoja, bet kažkiek prasiėjus - praeina. Tyrimai geri, kraujas geras. Gal parekomenduotumėte kokį papildą, ar specialų maistą, o gal kokio aliejaus, vitamino D? Ačiū.

Laba diena rekomenduočiau pasitarti su veterinarijos gydytojų ir kad atliktu apžiūrą. Labai geri papildai Hyaoral arba Trocoxil  pagal situaciją

Atsakė: Paulius Morkūnas

Katinui atsirado žaizda šalia išangės,kas tai galėtų būti?

Labas vakaras, paraanalinių liaukų uždegimas reikalinga tikslingas gydymas.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, auginame 11 mėn. čihuahua patinėlį. Prieš du mėnesius pradėjo nežymiai šlubuoti priekine koja, tačiau ne nuolat , o protarpiais. Lauke bėgioja nešlubuodamas, vieną dienos dalį šlubuoja, po to vėl ne. Nuvedėme pas veterinarą - apžiūrėjo (rankomis apčiupinėjo koją), nieko nerado. Tačiau epizodiškas šlubavimas nesiliauja, sakyčiau, dar sustiprėjo, kambaryje kartais net vaikšto ant trijų kojų, vienos net neprimindamas, tačiau kai žaidžia, laksto - nešlubuoja. Nagus kerpame reguliariai pas veterinarą. Patarkite, ką daryti? Iš anksto dėkojame už atsakymą.

Laba diena reikia apziūros pas kita gydytoja kuris nusimano traumatologijoje.. Gali būti kelio girnelės išnirimas.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki turiu katina 1metu vasari ji iskastravom, pries men laiko pradejo vemti viduriuoti nevalgyti sukudo labai.. nuvezem pas veterinara paziurejo temperatura dave vaistu jie nepadejo.. girdziau arbata peluno daviau angliuko davem vaistu nuo kirminu pagerejo lygtais.. bet pradejo sydioti labai geltonai vesy atgal man ji i vet? Mes anglijoj..

Labas vakaras manau jūsų gyvūnui reik atlikti kraujo tyrimus ir nustatyti liga jeigu jį yra nes be kraujo tyrimo duoti vaistus netikslinga.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Labas. Šuniukas yra 7metu. Prieš 2sav susirgo. Veme viduriavo su krauju. Nuvykome pas veterinarą. Padarė kraujo tyrimus. Parodė tik dehidratacija. Suleido antibiotikų. Dar davė tablečių kelioms dienom. Lyg ir pagerėjo. Pradėjo ėsti ir gerti. Po 5diemu vėl pradėjo vemt. Vėl grizom pas vetą. Vėl suleido antibiotikų. Paskui savaitę laiko tai esė tai neede. Kartais paviduriuodavo. Paskutinės dienas darė kietai. Tai buvo jau ramu. Na ir šiandien vel paviduriavo su krauju. Rytoj vėl vyksim pas vetą. Neramu gal jūs ką galite patarti? Mes airijoje.

Labas vakaras, manau reik atlikti bakteriologinį tyrimą, kaprologini ir jeigu reikia atlikti kolonoskopiją. Antibiotikais gydote neaišku ką...

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena,turiu skotu nulepausi katineli jam1metai ir2men.pries puse metu tupedamas vis pakeldavo desine priekine letenele..vezem pas vet.gydytoja manom jog tai genetiskai kazkas susije..tas negalavimas nesenai praejo kojytes nebekialia..taciau dabar pastebejau,kad kaciukas negali tupeti geriau gulasi ant sono..o ir vaiksto daznai metasi i kupryte..rytoj pagal galimybes vesiu pas gyditoja..taciau labai neramu ar jam neskauda..kaciukas leidziasi apziurimas lieciamas,nesislepia tik maziau judrus..daugiau guli..

Labas vakaras, manau reikalinga kompiuterinė tomografija ne rentgenologinis tyrimas. Taip bus labai tikslu ir atmestos tam tikros ligos arba patvirtintos. Linkiu jums sėkmės ir sveikatos.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, mūsų kalytei prieš 5 mėn. buvo nustatyta piometra ir išoperuota. Po rujos buvo praėję kokios 3 sav. kai buvo atliekama operacija. Šiuo metu jai 10 m. Labai žaisminga, judri kaip ir visada, ėda ir laka normaliai, kartais būna, kad vieną dieną išvis nesituština. Tačiau šiandien pastebėjau iš makšties skaidrias bekvapes išskyras. Ar reikėtų susirūpinti? Kas tai galėtų būti?

Laba diena, rekomenduočiau atlikti papildoma vidaus organų echoskopiją. Išskyrų neturi būti.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, norėčiau paskdomėti, kad geriau nuo erkių ankaklis, lašiukai ar tabletė? Kuri priemonė labiausiai kenkia kepenims? Ir ar lašiukai tokie pat kenksmingi kepenims, kaio ir tabletės ?

Laba diena, labai priklauso nuo šuniuko veislės. Mano rekomendacijos būtų kokybiškas antkaklis jo kenksmingumas šuniukui mažas.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, senbernarė kalytė ( 3 m.) kai ją glostau, pradeda tursuoti, bando apkabinti koją. Jei glosto kiti šeimos nariai taip nesielgia. Ar tai normalu? Informaciją apie patinus randu, bet kodėl taip elgiasi kalė? Dėkoju už sugaištą laiką ir atsakymą.

Laba diena, kalytės dėl hormonų veiklos kartais elgiasi kaip ir šuniukai patinai tai nieko nuostabaus 🙂 Tai tikrai normalu.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Geguzes 21d kalytei atliko sterilizacija. Viskas kaip ir gerai randas graziai gija. Bet siandien isejom I lauka issitustinti it nusislapinti. Ir pamaciau kad kalytei ant maksties kraujo lasiukas kabo. Kas tai? Ar rimta? Rytoj skambinti veterinoriui? Aciu lauksiu atsakymo neramum

Laba diena, atsiprašau už vėlų atsakymą. Keli kraujo lašiukai nėra rimta bėda. Jeigu neramina paskambinkite veterinarijos gydytojui pasitarkite.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki.nusipirkus bengalu veisles kaciuka, pastebejome, kad jis turi kazkoki lyg kazkas strigtu gerkleje/noseje garseli.veliau atsirado isskyros is nosies, vandeningos, veliau pabalteja ir tada susidarydavo toks kaip juodas snargliukas,traiskanojo akys.nuvezus pas vet(mes esame siuo metu anglijoje)jie sake,kad nieko ipatingo nera SPELIOJO gal virusas, gal persalimas ir kaciuko organizmas pats turi kovot, jam 6men.po kurio laiko issiprasem tyrimu, nes buvo pradejes intensyviai kasyti vidine ausi, galvyte palenkta i ta puse, miauke matyt labai skaudejo.dare tepineli eme is akies gleivines, nustate kad ne bakterinis susirgimas.ir pamenu kad ne herpes virusas.Nepaskysiu pavadinimo neatsimenu.ir tuo metu buvo suleide 1injekcija antibijotiku, jam pagerejo, cia iki to kol laukem atsakymu.gavus atsakymus, kad baisiuju dalyku ju nuomone nera,veliau jie neskyre jokio gydymo. Kaciukui vel pradejo atsinaujinti slogyte, jauciasi kad kas lyg strigtu kvepavimo takuose,daugiau nosyteje.tas garselis daugiau atsiranda jam tupint, taciau ir miegant girdisi.viska paaiskinus vet liepe panaudot stresa mazinanciu preaparatu.Nuvykom i kita klinika ten vel kitas spejimas, paklause plaiciukus kazka sake girdi, speja kad astma arba alergija kazkam.siulo daryti kazkoki plauciu testa, nepamenu pavadinimo, sake kazkoki skysti suleidzia i tracheja ir plauciukus ir rentgena daryt.prasau jusu patarimo, nes esu visoj nevilti, kiek vet tiek skirtingu nuomoniu +- is pozymiu gal galit patarti ar reik daryti ta plauciu testa ir rentgena? Nes man nuskambejo baisiai.gaila kciuko nebezinau ka daryti 🙁 kaip patys galima pagerinti musu augintinio bukle? Gyvunelis viskuo aprupintas, iszaistas, ismyluotas. Niekas nesikeite del ko galetu stresuoti. Gal galit rekomenfuoti kokiu tyrimu issiprasyti, kad nustatyti kuo tiksliau kas jam yra? Buciau be galo dekinga.Labai lauksiu jusu atsakymo.

Laba diena, gyvūnas per jaunas sirgti lėtinėmis ligomis. Tai gali būti arba nepagydytas bakterinis rinitas, astma,grybelinė infekcija.. Žinokit labai sunku patarti nematant gyvūno, nes prie jūsų simptomų gali būt daug ligų. Jeigu jokie vaistai nepadeda net ir prieš-alerginiai  rekomenduočiau atlikti kompiuterinę tomografiją taip galėtume atmesti labai daug ligų.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, turėjome 8 m. prancūzų buldogą, buvo sveikas šuo. Prieš pora dienų nustojo ėsti, vandenį lakė, kitų kažkokių sveikatos sutrikimų požymių nebuvo matyti - ėjo į lauką, judėjo, pagalvojome, kad sutriko virškinimas (pasitaikydavo anksčiau, bet tuomet vemdavo). Vieną rytą tiesiog krito ant šono, keistai pakvėpavo ir mirė. Erkių nebuvo pastebėta, suėsti nieko negalėjo, nes visada vedžiojamas su pavadžiu, gyveno bute, kitų gyvūnų nėra, skiepytas (šių metų skiepo negavo, nebespėjo). Kas galėjo nutikti šuniui?

Laba diena, labai gaila dėl jūsų šuniuko... manau šuniukas sirgo širdies liga ir galėjo plyšti širdies raumuo. Visada reikalingas patologinis tyrimas, dėl mirties patikslinimo.

Dar karta labai didelė užuojauta jums.

Atsakė: Paulius Morkūnas

sveiki, isisiurbe erke bet ja istraukiau tik nutruko koja jos ir pasiliko odoj , toj vietoj nebera plauku , kaip man elgtis su ta vieta ? ar vezt pas veterinarus?

laba diena, erkės liekanas reik pašalinti namuose tai daryti gali būt nesaugu. Rekomenduoju pasirodyti.

Atsakė: Paulius Morkūnas

sveiki mano suniukui atsirado guzas zemiau akies .kas galetu buti.gal ikando kas.kaip padeti savo gyvunui

laba diena, jeigu guziukas atsirado staiga, tai gali būti ir alerginė reakcija. Nepraėjus patinimui per 2 paras rekomenduoju pasirodyti veterinarui.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki daktare! Mano šunelis labai dažnai vemia, beveik nieko nevalgo, ir nelabai prakakoja sakykite daktare kas galėtų būti mano šuneliui

laba diena, tikrai gali būti daug priežasčių būtinai kreipkitės į veterinarą tai skubu .

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena , nupirkau šunukui vitaminu nuo plauku slinkimo biotino iš veterinarijos , ir padėjau jį ant stalo parėjusi pamačiau , kad jis pajemė ir viska suvalgė begalo bijau kad jam kas nors neatsitiktu . Kaip manote ar reikia parodyti jį daktarui?

Labas vakaras, jeigu šuniukas nėra labai mažas manau nieko nebus. Jeigu mažiukas gali sutrikti tuštinimasis ir pradėti skysčiau tuštintis, tačiau per 2 dienas irgi turi susitvarkyti.  Gera pamoka 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Turim tokia problema - suo niekaip nepripranta prie vaziavimo automobiliu, t.y. vaziuojant pastoviai ji pykina (stipriai seilejasi ir vemia), o tuo paciu ir atlieka dar savo gamtinius reikalus. Panasu, kad vaziavimas masina suniui kelia didziausia stresa. Suniui 6men. Ar suo isaugs ta pykinimo etapa, ar jau turim nepataisma problema? Suo karts nuo karto veziojamas trumpais atstumais, bandom pratinti, bet kol kas niekas nesikeicia. Planuojame vasaros atostagas, labai norisi pasiimti suni kartu, bet bijom, kad ilgos keliones neistvers. Gal yra kokie vaistai, kad nepykintu suns kelioneje?

Laba diena, taip situacija jūsų nėra paprasta. Rekomenduočiau papildomai naudoti vaistus nuo pykinimo Cerenia tabletes trumpam laikui ir važinėti trumpais atstumais.  Naudojant papildus gyvūno nepykins ir jis jausis geriau, o tuo tarpu galėsite ir pratinti važinėtis dažniau. Veliau vaistu turi nereikėti. Kelionės metu bandykite nukreipti dėmesį.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Katinui apie 5metai, rusų melynasis mišrūnas, apetitu kaip ir nesiskųsdavo niekada, valgydavo nemažai sveria tikrai kokius 5-6kg. Pradėjo mažai labai valgyti, kitokių požymių kad kažkas negerai nėra. Tik suprastėjo valgymas, aplinka niekas nepasikeitė kad būtų dėl ko stresuoti. Ar vertėtų sunerimti labai ir pasirodyti veterinarui, vežimas kažkur tikrai sukeltų stresą.

Labas vakaras, labai svarbu paskaičiuoti kiek jis suvalgo. Gal tai norma ? Ant pakuotės pagal kilogramus yra nurodyta kiek tokio svorio katinas turi suvalgyti maistelio per parą.

Jeigu katinas linksmas ir žvalus labai mažai galimybių, kad jis serga. Veterinaras visada gali atvažiuoti pas jus 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, Vakarų sibiro laikai po gydymo nuo babeziozės atsirado didžiulis pūlinys ant kojos. Snd veterinarai jį prapjovė ir išvalė, į ertmę prikišo išmirkyto binto ir paliko. Sako tuti valytis, dabar tris dienas eisim keist tų bintų. Bet po pasivakščiojimo visa koja nutekejo krauju. Aisku šuo viską nusilaizė, bet ar nereikėtų tos žaizdos kažkaip užklijuoti? Ir ar normali praktika tokią skausmingą procedūrą atlikt be nuskausminamųjų? Suprantu, kad ne žmogus, bet kažkaip keistai viskas atrodo.

Laba diena, na žinot labai sunku komentuoti kitų darbą. Šiaip jeigu tikrai reik valyti žaizdą yra daroma vietinė nejautra, kad gyvūnas nejaustu skausmo tai labai svarbu. Skausmo jautimas lėtina gijimą. Tikiuosi pasveiksit ir viskas bus gerai 🙂 Sėkmes jums ir pasirinkite tinkamą apsaugą nuo erkių.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena norejau paklausti apie anglu buldoga, atsikeles istempia galva i virsu ir sunkiai kvepuoja supuodamas galva i sonus , isvedus i lauka padaro savo reikalus ir bega atgal i namus ir tiesiai i savo guoli ir vel miega nenori nei zaisti nei valgyti , gal zinote kas gali buti ? Aciu

Labas vakaras , problemos gali prasidėti ir nuo ausų uždegimo iki neurologinių sutrikimų. Būtinai pasirodykite pas veterinarą kuris specializuojasi neurologijoje, kad nepraleisti rimtos ligos, nes suteikti pagalbą laiku labai svarbu.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Auginu 13 metų priglaustą kalytę. Ji yra turėjusi ne vieną vadą šuniukų. 8 metus gyvename kartu ir nekergiame, tačiau ir nesterilizuojame. Paskutinės 3 rujos buvo sunkios, kadangi kalytė "tursuoja" daiktus ir dažnai iš susijaudinimo apsišlapina. Kartais nesulaiko šlapimo tiesiog gulėdama (tik rujos metu). Rujos nėra suretėjusios, pasikartoja apie porą kartų per metus. Ar patartumėte sterilizuoti kalytę (13 metų...)? Galbūt yra kažkokių preparatų, padedančių išspręsti šią problemą? Ačiū.

Laba diena amžius nėra mažas, todėl rekomenduočiau operacijos nedaryti jeigu tai neprivaloma. Yra priemonių tikrai. Tik ir meškiukus reik atimti 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Norėjau pasidomėti ar tiesa, kad vyresnio amžiaus šunis nebūtina skiepyti kas metus? Internete perskaičiau, kad vyresnio amžiaus šunų medžiagų apykaitą sulėtėja ir taip pat įtakos turi kiti faktoriai, dėl to šunis galima skiepyti kas 2 metus, ar tai tiesa?

Labas vakaras taip priklauso nuo vakcinos. Yra skiepų nuo pasiutligės kuriuos reikia kartoti tik po 3 metų.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Metų laiko kalė ėda kitų šunų išmatas. Ypač jorkšyro su kuriuo augo nuo pat mažens. Bet iš esmės tai ėda visą š kurį randa lauke ( nuo jorkšyro iki laukinių gyvunu išmatų ). Kodėl? Ar kažko trūksta? Kaip atpratinti?

Labas vakaras trūksta mikroelementų ne vitaminų. Natūralus džiovinti skrandžiai labai padeda 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

O kaprologinis tyrimas atliekamas klinikoje atvežus šunį, ar įmanoma kaip nors tik pristatyti mėginį gauta iš klinikos?

galima tik išmatas į spec. indelį įdėti .

Atsakė: Paulius Morkūnas

Šuo jau apie pusę metų viduriuoja , išmatose dažnai būna kraujo, kartais aplamai raudonos išmatos. Pasivaikščiojimo metu pirma karta viduriuoja gausiau (su krauju), vėliau po kelių minučių paviduriuoja vėl šiek tiek, bet dažniausiai tai būna tik kraujas. Šuo kaip ir neatrodo ligotas, judrus, daug laksto, valgo viską ir daug. Konsultavausi su veterinaru, tai atsakymas buvo kad tai maras ir po savaites turetu mirti, tačiau vis dar gyvas jau apie pusę metų. Kas jam galėtų būti?? kaip apdėti šuniukui?

Laba diena, oj tai tikrai ne maras... Rekomenduočiau atlikti kraujo tyrimus ir kaprologinį tyrimą, kad nustatytume ligą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki 🙂 bute laikomi du katinai — viena visiškai naminė, kitas prieš porą mėn. paimtas iš lauko. Pastėbėjau, kad priglaustinukas kartas nuo karto lyg žiobčioja — lyg norėtų išsivemti, bet nesigauna. Buvom pas vet, paskyrė antibiotikų kursą. Dabar rėčiau, bet vistiek jis taip elgiasi. Ar gali būti, kad žaisdamas su kita kate, jis prisivalgo jos plaukų, ir dėl to gaunasi toks kosulys? Pasta , skanukai nuo plaukų gumulėlių duodama pastoviai, vaistai nuo kirminų taip pat suduodami profilaktiškai (į kiemą neina). Ačiū už atsakymą 🙂

Laba diena, antibiotikas nemanau, kad reikalingas jeigu kraujo tyrimai nieko blogo nerodo. Jeigu kraujas nedarytas rekomenduočiau pasidaryti.  Jūsų minima problema gali but, dėl skrandžio rugštingumo. Reikalingi papildomi tyrimai.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, auginu vokiečių aviganio patelę, 2 m. Antrą pavasarį iš eilės, pasivaikščiojant rastas išmatas šuo suvalgo, kodėl tai vyksta? Ką reikėtų daryti? Ačiū

Laba diena, trūksta mikroelementų, tik ne vitaminų. Natūralus džiovinti skrandukai labai gerai viska sutvarko 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, Samojedų kalytei, 2,5 metukų, nekastruota labai dažnai, dažniau, nei įprastai, pradėjo laižytis savo lytinius organus. Ar reiktų sunerimti, ar tai visiškai normalu?

Laba diena, tai gali įtakoti ruja. Labai priklauso ar jį buvo senai ar jau gali prasidėti. gyvūnas gali ten praustis, nes pasirodo minimalios išskyros.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena. Auginu bengalu veisles katineli, geguzes 23d sueis metai. Turiu klausima del nukarusios papilves, ar tai rimta?Ar operuojami tokie dalykai? Jam papilve pradejo atsirasti nuo 4 ar 5 menesiu Katinelis aktivus, valgo tiek sausa tiek slapia maista, maistas normuojamas ir duodamas iskastruotam katinui. Baisu,kad laikui begant del nukarusios papilves neatsirastu rimtesniu problemu. Kai ji parsivezem 2men. turejom nemazai problemu daznai viduriuodavo, tik pirktinis kaciuku pienas sustabdydavo tai. Ir mazdaug nuo 2men. iki 4men jo pilvukas issipusdavo lyg balionelis kai pavalgydavo, nors tikrai jo neperserdavau. Pries mazdaug 5-6 men buvo pradejas vemti kirmelem, bet iskart daviau nuo kirmeliu vaistu, po menesio nuo vaistu davimo vel pradejo vemti kirmelem vel daviau vaistu ir taip issinaikinom, nes is tikro neisivaizduoju is kur pas ji galejo atsirasti tiek kirmeliu kiek jis veme, nes nuo to laiko kai atsirado jis pas mus namuose visada profilaktiskai buvo duodami nuo kirmeliu ir blusu vaistai. Ar visi sitie atsitikimai galejo privesti prie nukarusios papilves? Ka reiketu daryti? Aciu

Laba diena, jeigu gyvūnas kastruotas papilvė didesnė yra tikrai normalu. Tai atsitinka, dėl dėl padidėjusio apetito ir lėtesnės peristaltikos. Jeigu turite tikrai įtarimų kad tai ne nutukimas reikalinga apžiūra 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Kokia geriausia apsauga yra nuo erkiu pavasari? Nes labai daug visokiu lasiuku tableciu bet nezinau kas geriausiai

Labas vakaras, taip priklauso nuo gyvūno ar tai šuniukas ar kačiukas. Jeigu tai šuo ilgo plauko rekomenduočiau tabletę, trumpo plauko šunims  tinka ir kokybiškas dirželis jo veikimas 8 mėn.

Preparatu parinkimas priklauso nuo gyvūno veislės ir plaukuotumo, aktyvumo. Jeigu tai katė puikiai tinka lašai 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. 6 metų kalytė paskutinę parą šiek tiek viduriuoja, o vakar buvo užėję kažkoks traukulių priepuolis... Ji virto, negalėjo valdyti galūnių. Truko kelias minutes. Kelias valandas po jo stipriai viduriavo, atvėmė nesuvirškintą maistą. Kas gali būti?

Laba diena, išvardinti jūsų simptomai labai neramina. Tikslinga būtų atlikti kraujo tyrimus ir apsidrausti nuo rimtesnių susirgimų. Gal tai tik paprastas gastritas ir skausmo sukeltas priepuolis.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Ši cu veislės kalytei 4metų nustatytas gastro - duodenitas ar yra kokių gydymo būdu? Dažnai vemia, nenori valgyti, nežaisminga. Dabar duodame Finidiar forte tabletes

Laba diena, taip tikrai yra gydymas rekomenduočiau pasitarti su savo veterinarijos gydytoju , dėl tolimesnio gydymo plano.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki mano kaciukas skotu nulepausis 3 metai pradejo esti kraika gyd. sake pilnas zarnynas akmenu bet jie nekenkia bet jis labai retai kakoja ir sisioja duodam kazdien kosite kad minkstintu vidurius valgyt valgo po nedaug ir guli labai liudnas .Valgo tik slapia maista . Duodam ir vitaminu . Kaip dar galima padeti kaciumiu tustintis ? Ar cia labai rimta?

Laba diena, rekomenduoju atlikti išsamius tyrimus ir nustatyti ar tikrai yra akmenų...  Tuštinimosi problema galima išsispręsti tik  nustačius tikrą ligą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Mano 4,5 m 2kg kalytė jau para vemia, bet neviduriuoja. Už dienos kitos turi atsivesti 4 šuniukus.Taip nustatė gydytojas peršvietęs. Suleido du k vaistų ir Nemyzil. Bet niekas nesikeičia. Gal vandens visai neduoti, sugirdžius Nemyzilio?

Labas vakaras nimesil gyvūnams duoti tikrai negalima, rekomenduoju kreiptis į veterinarijos kliniką.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Turiu 2 metu kalyte sterilizuota nuo gimimo varva slapimas,atlikti tyrimai uzdegimu nerodo gal galetu padet operacija .

Laba diena reiktų nustatyti liga ir pradėti tinkamą gydymą.  Reikalingi papildomi tyrimai.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Turiu labradorę. Jai šiuo metu yra 8 mėnesiai. Iš užpakalio pusės atsirado toks kaip ir guziukas, jis nėra kietas. Galbūt žinot kas gali būti?

Laba diena, gali būti analinė liaukutė. Galimai reiktų išspausti.. Dėl tikslesnės diagnozės reiktų atvykti pas veterinarijos gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, šuniukui padaryta operacija, duodami antibiotikai, siūlės dar neišimtos, ar galima jį maudyti?

Laba diena, tikrai ne... pasveikite 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

mes vakar isigyjime rusu mimi terjera, jis kosija, nes kurjeris persalde, ka parekomenduotumete duoti suniukui , kad praeitu kosulis ?

Laba diena, rekomenduočiau kreiptis iš kur pirkote, kad gautumėte daugiau informacijos kas šuniukui atsitiko ir nuo kada susirgo.. ar duota nuo kirminų reik paklausti.. ir žinoma kreiptis pas veterinarijos gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Turime Japonu Akita. Retkarčiais jis paieško žolytės paėsti ir pradeda vemti geltonomis seilėmis. Ar tai normalu. Ačiū už atsakymą

Laba diena na jeigu gyvūnas jaunas tai ganėtinai normalu jeigu virš 3 metų reikalingi tyrimai.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Gavau dviejų mėnesių šuniuką,nukirmintą kartą ir pati vėžiau pirmam skiepui. Bet ramybės neduoda,kad vis kasosi. Ar gali jau turėti kažkokių parazitų,nors lauke buvo ant rankų tik trumpam kol nešiau iki veterinaro ir į mašiną?

Laba diena taip tikrai gali, nes gyvūnas gyveno ir pas kitus asmenis kur galėto užsikrėsti. Rekomenduočiau apsilankyti pas veterinarijos gydytoją konsultacijai

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki. Auginu rusu toyterjerę. Kovo 10 bus metai. Ar turečiau sunerimti jei ji vis dar nesurujojo?

Laba diena tikrai ne 🙂 Gali surujoti ir 1,5 metų 🙂

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, turiu 5 menesiu suniuka. Neseniai pradejo viduriuoti ir ciozineti ant uzpakaliuko, pries kelias dienas davem vaistu nuo parazitu, bet skystos ismatos nesibaigia ir jos kartais buna su gleivemis. Ka daryt?

Laba diena, jeigu gyvūnas jaučiasi gerai, gal tiesiog trūksta žarnyno bakterijų. Jeigu sveikata nėra gera rekomenduočiau pasirodyti pas veterinarijos gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena Auginame 3,5 metu ne tikrą brituką. Prieš 3 savates buvo pradejes koseti kraujais. Vet. Gydytojas gydė nuo plaučių uždegimo. Padėjo,nebekoso,tačiau po savaites pradejo kraujuoti is virškinamojo trakto (išmatos kietos tačiau laikas nuo laiko atsiranda kraujo). Po dienos pradejo vemti, gydytojas gyde nuo gastrito, leido vaistukus 5 dienas. Po 3 dienu _ vėl vemia,dabar vemia 2- 3 kartus per para, bandem keisti sausa pasara,tačiau jis visai nevalgo, pradejo ji metyti po vėmimo, tada padavus slapio maisto, pastebejome kad jis puole valgyti bet sunkiai kramto, tačiau bent jau dabar valgo.... Gydytojas sakė atvežt darys kraujo tyrimą pirmadienį. Kas jam cia pasidarė,gal kas užstrigo ir erzina virškinime, tačiau jis tuštinasi, na žodžiu nebesuprantu.... ir kodel sunkiai kramto?

Laba diena, matau kad tikrai turite problemų todėl reikalinga tiksli diagnozė, o vaistu paskyrimas be diagnozės nelabai teisingai... Reikalingi kraujo tyrimai ir žarnyno tyrimas..

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki , gavome dovanu maza suniuka 2 menesiu tad noreciau paklausti jusu del ko jis ciaudo. Kai tikrinu nosyte ateodo kad dregna. Ar tai gali buti persalimas ar kazkas kita? Dekui jums.

Laba diena manau, kad jūsų gyvūnas peršalo. Pasidomėkite kaip buvo laikomas ar buvo šiltai ar ne. Gal tiesiog buvo netinkamos sąlygos ir dabar serga peršalimu.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Auginame čihuahva veislės šuniuką ( 4 mėn.). Ne vieną kartą pastebėjome kraujo išmatose. Šeriame Nature’s protection mini junior su paukštiena. Šuniuką įsigijome prieš 3 savaites, minėjo, kad nuo kirmėlių vaistukai buvo suduoti. Šuniukas jaučiasi gerai. Kokios galėtų būti kraujavimo priežastys? Dėkui už atsakymą.

Labas vakaras nuo kirminų visada rekomenduoju susiduoti patiems. Išmatose kraujas gali atsirasti trauminės kilmės (jeigu šuniukas valgo kaulus ) arba bakterinės. Jeigu gyvūno išmatos be formos kraujavimas gali atsirasti iš kapiliarinių kraujagyslių. Bet kuriuo atveju jeigu gyvūnas maitinasi tik sausu maistu ir matote kraują rekomenduočiau atvykti su šuniuku į veterinarijos kliniką.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki, neseniai isigyjau 4-5men. amerikieciu akitos patineli iki siol jokiu bedu nesimate, taciau siandien kai baige slapintis paskutiniai laseliai atrode lyg kraujo spalvos, taip pat stipriai lakuoja, apetitas geras, vandeni laka, kas galetu buti?

Labas vakaras, šuniukas galėjo pašalti šlapimo pūslę, būtų labai gerai jeigu paimtumėt šlapimo tyrimams ir nuvežtumėte pas veterinarą.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Laba diena, puses metu katyte serga. Akys ašaroja nuolat, kosija, čiaudi , vakar išciaudejo gleives su krauju. Dėl užsikimšusios nosies sunkiai kvėpuoja . Ar čia tik persalimas ar reikia sunerimti ir kreiptis į veterinara?

Labas vakaras, jeigu katytė neskiepyta ir paimta iš lauko ar prieglaudos.. tai gali būti virusinis susirgimas norit pilnai pasveikti būtinai reik pasirodyti pas veterinarijos gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Sveiki norėčiau paklausti mano katė jau antrą diena bėga nuo bliudelio . Jai prieš savaite supuse buvo išrauti du dantys ir pasalintos mėsos iš burnos ar tai turi itakos , kad ji bėga nuo bliudo. Nes aš nežinau kodėl ji bėga maistas geras , bet ji tiesiog prieina ir staiga nubėga.

Labas vakaras, jeigu buvo atlikta chirurginė procedūra manau jūsų gyvūnas jaučia stiprų skausmą, todėl ir atsisako maitintis. Kreipkitės pas gydytoją.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Kalė antrą dieną rujoja .šiandien parke "susikabino" .kokia tikimybė dėl nėštumo ? Gal vaistų yra?

Laba diena tikimybė yra nemaža. Tai yra vaistai leidžiami kas 24 valandas 2 kartus

Atsakė: Paulius Morkūnas

Suniukui 5 metai ir pradejo nebevaldyti gerai galiniu kojyciu svirduliuoti.Buvome pas veterinara apziurejo padare rentgeno nuotrauka bet sake viskas gerai.Ar gali buti kad rentgenas neparodo stuburo isvarzos?

LAba diena rentgenas netikslus vertinimas prie stubro patologijos. Reikalinga kompiuterinė tomografija.

Atsakė: Paulius Morkūnas

Displaying 1 - 100 of 17212